Rijschool Rainbow
Ben je op zoek naar de beste rijschool in Beverwijk? Rijschool Rainbow is met trots uitgeroepen tot beste rijschool van de gemeente Beverwijk door de Nationale Auto Awards, dankzij onze enorme populariteit en uitstekende waardering door leerlingen. Met meer dan 30 jaar ervaring zijn wij het meest vertrouwde adres voor iedereen die zijn rijbewijs wil halen op een veilige, gezellige en professionele manier.
Of je nu streeft naar je autorijbewijs, aanhangerrijbewijs (E), motorrijbewijs of behoefte hebt aan opfriscursussen en voertuigbeheersing: bij ons is er een opleiding op maat. Wij bieden flexibele pakketten die passen bij jouw budget en planning, of je nu snel je rijbewijs wilt halen met een spoedcursus of in jouw eigen tempo leert. Onze ervaren en geduldige instructeurs, zoals Faruk en Romolo, leggen alles duidelijk uit en zorgen voor een ontspannen sfeer in de auto, waardoor veel leerlingen in één keer slagen.
Nast practicelessen verzorgen we ook de theoriecursus en individuele begeleiding. De theorie wordt helder en interactief uitgelegd, inclusief oefenexamens. Tip: reserveer je CBR-examen direct na je cursus! Wij helpen je graag bij het plannen en administratieve afwikkeling. Lees waarom duizenden leerlingen, zoals Adelullah, Tess en Iris, Rijschool Rainbow zo prijzen: door de vriendelijkheid, hoge slagingskansen en persoonlijke begeleiding. Meld je nu aan voor een proefles en ervaar zelf waarom wij de beste keuze zijn voor jouw rijopleiding in Beverwijk en omgeving.
Openingstijden
- Zondag: (closed)
- Maandag: 9h-19:30
- Dinsdag: 9h-19:30
- Woensdag: 9h-19:30
- Donderdag: 9h-19:30
- Vrijdag: 9h-19:30
- Zaterdag: (closed)
Foto's van Rijschool Rainbow
Onze opmerking van DrivingSchools.Directory over Rijschool Rainbow:
Rijschool Rainbow is een gerenommeerde rijschool die bekendstaat om haar uitstekende instructeurs en professionele begeleiding. Klanten hebben lovende woorden voor de instructeurs, met name Faruk en Romolo, die bekend staan om hun geduld, duidelijke uitleg en de fijne sfeer tijdens de lessen. Veel leerlingen melden dat ze in één keer geslaagd zijn voor hun rijbewijs, wat de effectiviteit van de lessen benadrukt.
Enkele van de sterke punten van Rijschool Rainbow zijn:
- Professionele en vriendelijke instructeurs: Instructeurs zoals Faruk en Romolo maken een positieve indruk op de leerlingen door hun geduld en duidelijke feedback.
- Goede communicatie: Het plannen van lessen en het stellen van vragen verloopt soepel, met medewerkers zoals Julia die altijd bereid zijn om te helpen.
- Leerzame lessen: De rijlessen zijn zowel leerzaam als gezellig, wat bijdraagt aan een ontspannen leeromgeving.
- Hoog slagingspercentage: Veel leerlingen zijn in één keer geslaagd, wat wijst op de effectiviteit van hun lesmethoden.
Ondanks de vele positieve ervaringen zijn er enkele punten van verbetering genoemd, zoals de moderniteit van sommige lesauto's. Echter, dit heeft de algehele ervaring voor de meeste leerlingen niet negatief beïnvloed. Al met al is Rijschool Rainbow een aanrader voor iedereen die zijn rijbewijs wil halen met een enthousiaste en professionele begeleiding.
Rijschool Rainbow: Meningen
Beoordelingen zijn de mening van hun auteurs. Wij controleren niet of de schrijver klant is geweest.
De recentste beoordelingen op Google
5,0 van 5 op basis van 106 beoordelingen
Fantastische ervaring: after having 2-3 months of driving with a wonderful drive instructor i had my exam today. and i passed with flying colors! Its been such a wonderful school and they do everything so amazingly and professionally. very flexible as well. 10/10 i would definetly recommend
Fantastische ervaring: Wat een top instructeur! Enorm lieve man en legt goed uit wat je moet doen, bespreekt goed met je wat je goed doet en wat minder goed ging na je rijles. Ik raad deze rijschool zeker aan bij andere! In 1 keer geslaagd bij deze rijschool
Fantastische ervaring: Ik ben echt tevreden over Rijschool Rainbow. Ze geven duidelijke uitleg en zijn erg vriendelijk en klantgericht.
Fantastische ervaring: Gisteren geslaagd voor mijn autorijbewijs! Met dank aan Faruq, mijn instructeur. Heel geduldig, duidelijk en gaf altijd goed advies. De sfeer tijdens de lessen was altijd goed, ontspannen en gezellig, waardoor ik me altijd op mijn gemak voelde. Ik kan Rainbow en Faruq zeker aanraden voor iedereen die zijn rijbewijs wil halen! Faruq en team Rainbow, enorm bedankt voor de fijne lessen en goede communicatie!
Fantastische ervaring: Wat een fantastische rijschool! Na jarenlang gedaan te hebben over mijn rijbewijs is het eindelijk gelukt! Faruk, dankjewel topper, zonder je wijze woorden en luchtige aanpak was het mij niet gelukt❤️ Ik raad het iedereen aan om bij Rainbow te gaan lessen! Groetjes, Jeffrey
Laat uw mening over Rijschool Rainbow:
Rijschool Rainbow verschijnt in de volgende vermeldingen:
Andere rijscholen die je mogelijk interesseren
Verkeersschool Post/Klingeler
Autorijschool Helling
Rijschool mijnrijlespakket
Danesh rijschool
Marcel Kluft
Joost Huijgens
Autorijschool Commandeurs
Voeg je bedrijf gratis toe aan ons overzicht
Als je een rijschool hebt en in onze gids wilt verschijnen, stuur ons dan je bedrijfsgegevens, en je kunt volledig gratis worden opgenomen.